مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 5 =

قیمت انواع کشمش در ساوه

آنچه در این مقاله میخوانیم

عرضه انواع کشمش در سراسر ایرانقیمت مویز و کشمش در ساوه
کشمش در ساوه

قیمت انواع کشمش در ساوه که یکی از بازارهای بزرگ خشکبار در استان مرکزی می باشد در این مرکز که خود تولید و بسته بندی کننده کشمش در تاکستان قزوین می باشد استعلام می شود و مشتریان امکان خرید مستقیم و بدون واسطه از این مرکز تولیدی را خواهند داشت.

قیمت انواع کشمش

عرضه انواع کشمش در سراسر ایران

مرکز تولیدی این سایت در تاکستان استان قزوین واقع شده است و انواع کشمش زیر را فرآوری و بسته بندی می کند:

هدف از راه اندازی این سایت و ۴ سایت دیگر که در اختیار شرکت بسته بندی کشمش آراد می باشد این است که:

شمای مشتری با انواع کشمش آشنا شوید، فرق آنها را بدانید، بدانید که چگونه بسته بندی می شود و شیوه های ارسال و پرداخت وجه به چه صورتی خواهد بود. پس این سایت یک فروشگاه اینترنتی نیست و فقط محصولات کارخانه خود را عرضه می کند و با باربری کامیونی و اتوبوسی و نیز با وانت و کامیونت به سرتاسر ایران ارسال بار انجام می دهد.

قیمت کشمش در ساوه

قیمت مویز و کشمش در ساوه

ساوه در استان مرکزی فاصله چندانی با مرکز تولیدی این سایت در تاکستان ندارد و مشتریان می توانند خرید حضوری و مستقیم را در کارخانه تجربه کنند.
برای استعلام قیمت مویز و کشمش در ساوه ما شماره تماس های شخص مدیر فروش را در تمام صفحات این سایت قرار داده ایم تا براحتی بتوانید با ایشان ارتباط گرفته و نیاز خود را مطرح کنید.

برای فروش در بازار داخلی و صادراتی از ۳ نوع بسته بندی استفاده می شود:

  1. اگر کشمش را فله ای و با دم و فرآوری نشده می خواهید نوع بسته بندی این محصولات با کیسه بوده و ممکن است وزنی بین ۲۰ تا ۴۰ کیلو داشته باشد.
  2. اگر کشمش فرآوری شده و تمیز شده (بدون دم و شسته شده) برای بازار داخلی می خواهید از کارتون های ۹ کیلویی که ۳ لایه هم هستند استفاده می شود به این صورت که نیم کیلو وزن کارتون و ۸٫۵ کیلو کشمش خواهد بود.
  3. اگر کشمش صادراتی می خواهید به صورت کلی از کارتون های ۱۰ کیلویی ۵ لایه استفاده می شود که ۱۰ کیلو خالص کشمش بوده و با نیم کیلو وزن کارتون مجموعا ۱۰٫۵ کیلو خواهد شد. البته برای صادرات گاهی از کارتون های ۵ کیلویی نیز استفاده می شود.
تمام این محصولات در کارتون های لمینتی (با طرح و لوگوی کارخانه کشمش) و یا سفید بدون طرح بسته بندی می شوند و مشتریانی که بار را برای صادرات می خواهند می توانند و یا بهتر بگوییم می توانیم در کارتون های خریدار که راه های ارتباطی و برندشان بر روی آن درج شده است بسته بندی را انجام دهیم.
مصطفی عینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 3 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید